Механізми трансформації м’яких меблів, який обрати?

Перше питання, яке виникає при виборі м’яких меблів: які механізми трансформації диванів краще? Всі вони мають свої особливості і тому дати однозначну відповідь складно. При виборі фахівці радять враховувати кілька важливих факторів. По-перше, як часто ви плануєте розкладати диван і, по-друге, в якій зоні кімнати хочете його розташувати. Розглянемо найпопулярніші механізми трансформації диванів, а також виділимо їх головні переваги.

«Клік-кляк»

Механизм трансформации дивана Стара добра система розкладки «клік-кляк» добре відома людям старшого покоління. Адже аналогічним механізмом («книжка») були оснащені практично всі дивани в радянські часи. «Клік-кляк» на відміну від «книжки» має два варіанти положення спинки – строго перпендикулярно до сидіння і під невеликим нахилом від нього. Перевага таких диванів – компактні розміри, наявність місткого ящика для білизни, відсутність видимої щілини між спинкою і сидінням в розібраному вигляді. Однак поставити такий диван впритул до стіни не вийде, так як для комфортної трансформації дивана в спальне місце потрібно невеликий простір. Наприклад диван “Ріо”

Еврокнижка

Механизм трансформации Мабуть, найпопулярніша сьогодні система розкладки диванів – це «єврокнижка». Загальне визнання такі дивани отримали завдяки міцній конструкції і максимально швидкого процесу трансформації. Досить просто викотити сидіння трохи вперед, опустити спинку в утворилося простір і спальне місце готове! Не можна не відзначити, що такі дивани ідеально підходять не тільки для вітальні, але і для дитячої кімнати. Дитина самостійно зможе розібрати і скласти диван без допомоги дорослих. Приклади диванів тут.

Аккордеон

Механизм трансформации дивана Дивани з механізмом трансформації «акордеон» розкладаються за принципом гармошки: потрібно трохи підняти сидіння і потягнути його на себе вперед до упору, в цей час спинка автоматично опуститься. Головне достоїнство – це рівне спальне місце без западин і щілин, а також компактні розміри дивана в складеному вигляді. Отже, він ідеально впишеться в інтер’єр вітальні невеликих розмірів.

Дельфін

Механизм трансформации дивана

Механізм трансформації «дельфін» використовується найчастіше в кутових диванах і модульних системах. Приміром, в дивані «Магнат» – однієї з найбільш затребуваних моделей фірми Марина. Щоб розкласти диван спочатку потрібно висунути вперед сидіння (за принципом «єврокнижки»), а під ним в спеціальному відсіку буде знаходитися друга частина спального місця.

Пума

Механизм трансформации дивана Однією з останніх розробок є механізм трансформації «пума». Його особливість полягає в тому, що в процесі розкладки сидіння піднімається, висувається вперед і стає на спеціальні опори.

Тік-так

Механізм трансформації «тік-так» часто називають ще «крокуючою єврокнижка». У таких моделях, на відміну від стандартної «єврокнижки», елемент сидіння не викочується, а трохи піднімається і висувається вперед. Якщо Ви шукаєте диван, який мають намір розбирати щодня, зверніть увагу на моделі з системою «тік-так». Наприклад, «Респект»,  представлену в нашому асортименті.